כך ניערך לטיול משפחתי בחורף

כאשר אנו שומעים את המושג “חופשה משפחתית“, רובנו חושבים על ים, על שמש חמה ועל החופש הגדול, אך בפועל, גם חודשי החורף מביאים עמם הזדמנויות רבות לחופשה משפחתית בסגנון חורפי יותר. כדי להבטיח לעצמנו טיול נעים ונסיעה בטוחה, חשוב שניערך מראש לחופשה החורפית שלנו וניקח בחשבון את כל התרחישים שעשויים לצוץ, כדי שנוכל באמת לבלות בנעימים ולצבור חוויות חיוביות חדשות יחד כמשפחה.

כך ניערך לטיול משפחתי בחורף

גם החופשה החלומית ביותר יכולה להתחרבש אם לא נגיע ערוכים. חופשה משפחתית בחורף דורשת חשיבה נוספת על כל הציוד שניקח. ביגוד חם, מטריה, מעילים נגד גשם (בעיקר אם החלטנו לטוס לאירופה) ותרופות נגד הצטננות, הם דברים שכדאי שיהיה לך בארסנל.
אפילו אם תכננת לצאת עם כל המשפחה לחופשה טרופית בקריביים, או סתם לסופ”ש מפנק באילת, חשוב לזכור כי בימי החורף מזג האוויר תמיד עשוי להפתיע. לכן, מומלץ להצטייד לצד בגדי הים גם בסוודר או בז’קט חם, רק כדי שנישאר על הצד הבטוח. בכל מקרה, לכל חופשה יש סוף ובסופו של דבר נצטרך לחזור אל אזור מגורינו הקר והגשום. נופשים רבים מצטננים ונדבקים במחלות בדיוק במעבר הזה. לכן, מומלץ להתלבש חם כבר ברכב או במטוס בחזרה מהחופשה.

הכי חשוב – להצטייד

לא משנה מה יעד החופשה שלך, אין להקל בחשיבותו של ביטוח הנסיעות. כאשר יש לך את הכיסוי המתאים, ניתן להיות שקטים בכל תרחיש ולדעת שאנו מוגנים. מתאונות דרכים ועד לנפילה בטיול, כאבי שיניים או סתם מחלת גבהים או חרדה, הביטוח שלך ידאג שניתן יהיה לקבל מענה איכותי ונוח.

לא לשכוח ביטוח נסיעות

פתרון חכם ונוח לכל הציוד

כמה פעמים רצית למצוא פתרון קבוע ונוח לתיקים, למזוודות או לציוד המחנאות שלך לפני יציאה לחופשה משפחתית? הציוד עשוי לתפוס המון מקום ולא מאפשר לשבת בנוח בנסיעה. כאשר אנו נוסעים ברכב מלא, בעיקר עם ילדים, עומס של ציוד יכול להפוך חופשת חורף מרגשת לסיוט. הפתרון המתבקש הוא לקשור את הציוד לגג, אך בחודשי החורף הדבר אינו אפשרי ללא כיסוי נגד גשם שימנע מהציוד להירטב. ישנו מגוון רכב של כיסויים שיכולים לספק לך פתרון. צ’ימיגג – תיק לגג הרכב, הוא פתרון אלגנטי ונוח ומספק לך תיק אטום למים וניתן להתאמה אישית אליו ניתן להכניס את כל הציוד בצורה מסודרת וליהנות מכיסוי נגד גשם שמותקן על הגג ומאפשר נסיעה בטוחה ונוחה ללא כל צורך בגגון.

הכנת הרכב המשפחתי לחורף

לקראת חודשי החורף, עורכים מוסכים ברחבי הארץ בדיקות לרכבים ומוודאים כי כל התקני הבטיחות שלהם במצב תפעולי ראוי לקראת עונת הגשמים. לאחר הגשם הראשון, מוצפים אל הכביש שמנים וחומרים אחרים שחלחלו אל האספלט כל חודשי הקיץ והופכים את הכביש לחלק מאוד. לכן, נבדקים היטב הצמיגים, מערכת הבלמים ומערכת ה-ABS המונעת החלקה. כמו כן, נבדק חיפוי הרכב התחתון ובידוד כל המערכת החשמלית כדי לוודא שמכלול רכיבי החשמל אטום למים ולא יספוג נזקים בפעם הבאה שניקלע לשלולית. לאן שלא נבחר לנסוע, הכנת הרכב לחורף מבטיחה כי בכל חופשה משפחתית תהיה לנו נסיעה בטוחה.
Facebook
דואר אלקטרוני
WhatsApp
Telegram
×
דילוג לתוכן