איך מתאימים צ’ימיגג למשפחה?

איך מתאימים צ’ימיגג למשפחה?

צ’ימיגג, פיתוח מהפכני, מאפשר לכם להגיע לכל חופשה עם כל הציוד והפרטים שרציתם, בלי להתפשר. מדובר בתיק לגג של הרכב שלכם (או לרכב השכור) בצורה פשוטה וללא צורך בעזרים נוספים כמו גגון. והכי חשוב-לא משנה איזה רכב יש לכם או מה גודל המשפחה שלכם, מבחר הדגמים יאפשר לכם למצוא את הפתרון המושלם עבורכם.

גודל המשפחה והנפח המתאים

דרך מאוד טובה שתעזור לכם לבחור, מתוך המבחר את הצ’ימיגג שיתאים מבחינת הצרכים שלכם היא לשים לב לנפח. החישוב לדעתנו, לנסיעה של 2 לילות לפחות, הוא: אדם בוגר צריך כ-80-90 ליטר ואילו ילדים צריכים כ-30-40 ליטר. לכך יש להוסיף עוד כ-10 ליטר למרחב הציבורי, כמו משחקים וכד’.
למיטב נסיוננו, למשפחה עם שניים עד שלושה ילדים יוכל להתאים דגם של כ-500 ליטר נפח.
למשפחה גדולה יותר, פתרון בנפח של 650 ואף 800 ליטר יהיה בעל תועלת מקסימלית.

הצ’ימיגג וסוג הרכב

מלבד העובדה שכדאי לשים לב לנפח של צ’ימיגג-תיק לגג הרכב אפשר לבחור גם בהתאם לסוג הרכב שלכם. התיק, יכול להתאים לכל סוג של רכב ולא משנה מהו עיצובו. יש דגמים שיתאימו לרכבים משפחתיים קטנים ויש כאלה שיתאימו לרכבים למשפחות גדולות (למשל רכב 7 מקומות).

שימו לב גם לאורך

אם אתם בעלי רכב משפחתי רגיל או פיקנטו למשל: יתאימו לכם דגמי ה-500 ליטר. וגם אם אתם בעלי רכב נפוץ כדוגמת יונדאי i35 או דגם של כל יצרן אחר הדומה לו במידותיו. במידה ואתם משתמשים ברכב גדול כדוגמת אאוטלנדר (למשפחות גדולות) יתאים יותר צ’ימיגג בנפח 650 ליטר או 800 ליטרים. אך כדאי לשים לב לדבר נוסף – לא רק הנפח הוא חזות הכל. נקודה שאותה צריך לקחת בחשבון היא האורך של התיק. התאימו בין אורך התיק למבנה הגג של הרכב שלכם וכך יהיה לכם נוח יותר לאחסן ולארוז כל מה שצריך וגם לחבר את התיק אל הגג. מרבית הדגמים הם בעלי רוחב סטנדרטי, של כ-90 סנטימטרים.

חסין, חזק ונוח

ההתנסות בצ’ימיגג טובה מאוד מכיוון שמדובר במוצר חדשני, שמתאים לכל עונות השנה. הוא עמיד בחום מצד אחד ובגשם מצד שני. הוא בעל תפירה מיוחדת וסגירה חזקה וגם בטיחותית (אין הפרעה לפעולה של מערכות בטיחות כגון כריות האוויר של הרכב). בעל בסיס פולימרי שלא פוגע בגג, ולא באיטום של הדלתות והחיבור לגג הרכב ממש פשוט, שלא צריך כל ידע טכני בשביל זה.

קבלו מאתנו שירות כולל, גם לאחר הרכישה

אנו גאים על כך שאנו לא מספקים רק מוצר אלא גם שירות. יש לנו מגוון ונשמח לעזור לכם לבחור את הטוב ביותר עבורכם. יש לנו מוניטין ואיכות וחלק מהעניין עבורנו הוא לתת שירות. ביצעתם אצלנו רכישה? אתם מקבלים תמיכה מרבית ברוב שעות ביממה (בכל ימות החול). אם אתם בטיול, בכל מקום, בצפון הארץ או באילת הדרומית, לחברה אנשים בפריסה שיעזרו. אנו מעניקים ליווי והדרכה כי שביעות רצונכם לאחר הרכישה חשובה לנו מאוד.
Facebook
דואר אלקטרוני
WhatsApp
Telegram
×
דילוג לתוכן