איך אורזים חופשה משפחתית

איך אורזים חופשה משפחתית

עונת החופשות בפתח, ההתרגשות לקראת החופשה בארץ או הנסיעה לחו”ל בעיצומה. אבל לפני שאפשר לצאת לדרך יש מטלה אחת לכאורה קטנה אך ממש לא פשוטה – האריזה. במיוחד עבור משפחות, כאשר יש כל כך הרבה מה לארוז, צריך לדעת אריזה יעילה וטובה מהי.

בגדים זה טוב, אבל לא יותר מדי

אין שום טעם לדחוס במזווה הרבה מדי בגדים, כאשר בסופו של דבר יתברר שלא צריכים רבים מהם. על מנת שלא תצטרכו לטרוח לארוז ולפרוק בגדים שלא לצורך, תוכלו להיעזר בחישוב הבא. את מספר ימי החופשה שלכם תכפילו בשניים לכל היותר. לא צריך יותר מסט לבוש אחד לבוקר וסט לבוש אחד לערב. כמובן, בהתאם לסוג החופשה אפשר לארוז גם פחות מכך. זה נכון למשל אם אתם יודעים שרק בחלק מהימים אתם מתכוונים לצאת לבילוי ערב והרעיון הוא לרבוץ לא מעט בג’קוזי שבחדר או לטייל בטיילת שעל חוף הים.
צ'ימיגג תיק לגג הרכב 525 ליטר

דברים מלכלכים עוטפים בשקית

פריטים שעשויים ללכלך, שמפו, תמרוקים וכיוצא באלה, ארזו תמיד בתוך תיק קטן וייעודי ועדיף שיהיה גם עטוף בשקית. בצורה כזאת, אם משהו נשפך אתם לא גורמים לנזק ליתר הפריטים וחלקי הלבוש. גם אם לוקחים משחקים לילדים, צבעים, פלסטלינה וכדומה, כדאי לארוז בנפרד. עדיף שקיות עם פסגור.

אריזת פטנט לרכב, לחופשה מושלמת

גיליתם שיש לכם הרבה מה לארוז, המזוודות מלאות ואין לכם מספיק מקום לקחת את הכל ברכב, לשדה התעופה או למלון שבארץ? אנו ממליצים לכם על פיתוח ישראלי שפותר את הבעיה באופן יעיל מאוד, נוח ובטיחותי. הכירו את צ’ימיגג, אלה תיקים מיוחדים שניתן לחבר לגג של הרכב בעזרת ווי תפס ייעודים לרכב ובלי שום צורך בגגון.

תיקי צ’ימיגג יכולים לשמש אתכם כפתרון לאריזה בפני עצמם ואפשר לשים בתוכם גם כמה וכמה תיקים קטנים שארזתם בנפרד. בצורה כזאת יש לכם בחופשה את מה שתצטרכו, בלי להתפשר. התיקים הללו מגיעים בנפחים גדולים כגון 520, 650 ואף 1000 ליטר. הם מגנים בפני אבק ולכלוך. הם בנויים כך שניתן למלא את צימיגג אפילו באופן חלקי, כך שזה נוח לחופשות קצרות או ארוכות. זמן האריזה קצר והנוחות – מקסימלית. שימו לב כי דגמי הצימיגג השונים נותנים מענה גם לאוהלים ויש מבחר דגמים  באורכים שונים.

Facebook
דואר אלקטרוני
WhatsApp
Telegram
×
דילוג לתוכן