דף הבית >> בלוג צימיגג >> איך אורזים חופשה משפחתית

איך אורזים חופשה משפחתית

איך אורזים חופשה משפחתית

עונת החופשות בפתח, ההתרגשות לקראת החופשה בארץ או הנסיעה לחו"ל בעיצומה. אבל לפני שאפשר לצאת לדרך יש מטלה אחת לכאורה קטנה אך ממש לא פשוטה – האריזה. במיוחד עבור משפחות, כאשר יש כל כך הרבה מה לארוז, צריך לדעת אריזה יעילה וטובה מהי. 
 

בגדים זה טוב, אבל לא יותר מדי 

אין שום טעם לדחוס במזווה הרבה מדי בגדים, כאשר בסופו של דבר יתברר שלא צריכים רבים מהם. על מנת שלא תצטרכו לטרוח לארוז ולפרוק בגדים שלא לצורך, תוכלו להיעזר בחישוב הבא. את מספר ימי החופשה שלכם תכפילו בשניים לכל היותר. לא צריך יותר מסט לבוש אחד לבוקר וסט לבוש אחד לערב. כמובן, בהתאם לסוג החופשה אפשר לארוז גם פחות מכך. זה נכון למשל אם אתם יודעים שרק בחלק מהימים אתם מתכוונים לצאת לבילוי ערב והרעיון הוא לרבוץ לא מעט בג'קוזי שבחדר או לטייל בטיילת שעל חוף הים.
צ'ימיגג תיק לגג הרכב 525 ליטר

דברים מלכלכים עוטפים בשקית 

פריטים שעשויים ללכלך, שמפו, תמרוקים וכיוצא באלה, ארזו תמיד בתוך תיק קטן וייעודי ועדיף שיהיה גם עטוף בשקית. בצורה כזאת, אם משהו נשפך אתם לא גורמים לנזק ליתר הפריטים וחלקי הלבוש. גם אם לוקחים משחקים לילדים, צבעים, פלסטלינה וכדומה, כדאי לארוז בנפרד. עדיף שקיות עם פסגור.
 

אריזת פטנט לרכב, לחופשה מושלמת 

גיליתם שיש לכם הרבה מה לארוז, המזוודות מלאות ואין לכם מספיק מקום לקחת את הכל ברכב, לשדה התעופה או למלון שבארץ? אנו ממליצים לכם על פיתוח ישראלי שפותר את הבעיה באופן יעיל מאוד, נוח ובטיחותי. הכירו את צ'ימיגג, אלה תיקים מיוחדים שניתן לחבר לגג של הרכב בעזרת ווי תפס ייעודים לרכב ובלי שום צורך בגגון.
 
תיקי צ'ימיגג יכולים לשמש אתכם כפתרון לאריזה בפני עצמם ואפשר לשים בתוכם גם כמה וכמה תיקים קטנים שארזתם בנפרד. בצורה כזאת יש לכם בחופשה את מה שתצטרכו, בלי להתפשר. התיקים הללו מגיעים בנפחים גדולים כגון 500, 650 ואף 800 ליטר. הם מוגנים בפני גשם, אבק ולכלוך. הם בנויים כך שניתן למלא את צימיגג אפילו באופן חלקי, כך שזה נוח לחופשות קצרות או ארוכות. זמן האריזה קצר והנוחות – מקסימלית. שימו לב כי דגמי הצימיגג השונים נותנים מענה גם לאוהלים ויש מבחר דגמים  באורכים שונים.  

שימוש בשקיות לפריקה קלה ומהירה 

בשעת האריזה, חשבו על כך שתרצו בוודאי לבצע פריקה נוחה ומהירה כשתגיעו אל היעד, לבית המלון, לצימר או לכל מקום אחר בארץ או בחו"ל. לצורך כך, הפרידו את החפצים והבגדים השונים והכניסו אותם לשקיות קטנות. למשל, את כל הגרביים של הילדים הכניסו לתוך שקית אחת. את המשחקים או הספרים שאתם לוקחים אתכם שימו בתוך המזוודה, גם כן בשקית נפרדת. יש בנמצא שקיות במיוחד לאריזה ואפשר להוסיף גם שקית גדולה יותר שבה תשימו בהמשך בגדים שהתלכלכו וצריך לכבס. 
 

אריזה בקיפול 

לרבים מאתנו יש נטייה לקפל את הבגדים לקראת האריזה כפי שהם מקופלים על המדפים שבארון. זו אפשרות אחת אבל יש לנו אפשרות טובה יותר. אפשר לבצע קיפול בצורה של גלגול. הרעיון הזה הוא בעל תועלת כפולה. קודם כל, גלגול זהיר מונע מהבגדים להגיע ליעד כשהם מקומטים. דבר נוסף, כך חוסכים לא מעט מקום משום שאין רווחים מיותרים בין הבגדים. 
 

מה שכבד נמצא עליכם 

תמיד העדיפו לשאת עליכם את הדברים היותר כבדים או גדולים. זה נכון למשל אם מדובר במעיל או בז'קט וכן אם מדובר בנעליים שלכם או של הילדים. את הנעליים הגדולות או המגפיים כדאי ללבוש ואת הקטנות יותר – לארוז. ממש לא רצוי להגיע לחופשה בכפכפים ואת הנעלים הגדולות לדחוס לתוך התיק.  
 
"צימיגג" רשום כסימן מסחר מס' 229365 ברשם הפטנטים,  CAMP4U- רשום כסימן מסחר מס' 334927 ברשם הפטנטים.
כל המשתמש בשם ללא רשות מהבעלים בכתב, יועמד לדין ללא התראה.
צ'ימיגג - תיק לגג הרכב המקורי 
• הרכישה באתר בטוחה ומאובטחת. אתר מאובטח SSL  • מכבדים את כל כרטיסי האשראי  וביט BIT
התמונות באתר להמחשה בלבד ומוגנות בזכויות יוצרים
..